Vicks ile Göbek Eritmek Mümkün Mü?

Vicks ile Göbek Eritmek Mümkün Mü
Paylaş
 

Alternatif zayıflama teknikleri kadınlar için her zaman ilgi çekici olmuştur. Bunların bir tanesi de vicks ile bölgesel zayıflama yöntemidir, bir çok çok kadının sorduğu ve merak ettiği vicks ile göbek erir mi? Sorusuna bu yazımızda yanıt bulabilirsiniz.

Özellikle göbek bölgesindeki yağların ne kadar zor eridiğini biliyorsunuz, spor yaparak bu bölgelere sadece şekil verebiliyoruz ancak tamamen kurtulmak için cerrahi işlem gerekli olabiliyor ancak buna alternatif bir yöntem daha var. Genellikle grip veya soğuk algınlığı için kullanılan vicks ile evde yapacağınız karışım sayesinde göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Vicks Gerçekten Zayıflatıyor mu?
Kiloları ile problemleri olanları baştan uyaralım, vicks ile zayıflamak bölgesel zayıflamak mümkün olabilir fakat beklentilerinizi düşük tutmalısınız. Vicks ile göbek eritme yöntemini kullananlar hazırladıkları karışımın etkili olduğunu söylerken aynı zamanda diyet ve spor yapmanında önemi vurgulanıyor.

Vicks ile Hangi Bölgeler Erir?

  • Popo & Kalça & Basen
  • Bacak
  • Bel

Vicks ile Göbek Yağları Nasıl Eritilir?

Bu karışım üç malzeme ile hazırlanıyor. Vicks, karbonat ve kafur ile oluşturacağımız kür sayesinde uzun süreyle kullanabileceğiniz bir zayıflama ilacı oluşturabiliyorsunuz. Yapmanız gereken şeyler ise oldukça basit öncelikle vicks kutusunun yarısını başka bir yere boşaltıp geriye kalan vicks kutusunun içine yarım çorba kaşığı karbonat ve bir kaşık kafur atıp karıştırın. Bütün malzemelerin iyice karıştığından emin olduktan sonra  eritmek istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz.Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifleri

Uygulama sonrasında karışımı sürdüğünüz bölgenin terlemesi gerekiyor bunun için bölgeyi havlu ile güzelce sarıp sonrasında spor yada egzersiz hareketleri yapabilirsiniz. Hemen ardından ılık bir duş almalısınız, bu karışımın vücutta uzun süre durması önerilmemektedir.

Vicks ile Göbek Eritme Yorumları

Yazın kullandım sıcak havada aşırı terleme yaşattı eğer amacınız terleyip kilo vermek ise etkili bir yöntem

Çok sık kullanıldığında tahriş edebiliyor haftada en fazla bir gün kullanmak gerekli

Ben karışımın içine farklı bir kaç şey daha attım şuan ikinci kez deniyorum eğer işe yararsa tam karışım tarifini sizlerle paylaşabilirim

Sizde vicks ile göbek eritme kürünü kullanıyorsanız yorumlarınızı bekliyoruz.

Yağları Eriten Mucizevi İçecek için TIKLAYIN

Bu yazı 493 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak