Beyaz Kotla Giyilebilecek Kıyafetler

Beyaz Kotla Giyilebilecek Kıyafetler
Paylaş
 

Beyaz kot, kadınların pekte cesaret edip giymeye çekindiği bir kıyafet olarak bilinse de bugün size vereceğimiz öneriler bu düşüncelerinizi belki değiştirmenize yardımcı olabilir. Kadınların özel günleri veya kilo problemleri nedeniyle beyaz renkli kotlar her zaman ikinci planda kalıyor ama güzel bir kombin yaptığınız taktirde beyaz kotun büyüsünü hissedebilirsiniz. Bu konuda size moda editörümüz Sevilay DEMİRTAŞ yardımcı olacaktır, hazırsanız beyaz kotla giyilebilecek kıyafetleri inceleyelim.

Chambray Gömlek
Chambray Gömlek
Beyaz kotun üstüne giyilebilecek en güzel renklerin başında mavi geliyor. Bu kombin hem dikkatlerin tamamen beyaz kota kaymasını engeller hemde şık bir görüntü kazandırır, eminim hepinizin dolabında mavi renkli bir gömlek bulunuyordur, bu stilin üzerine takacağınız gümüş takılar size farklı bir hava katacaktır.

Açık Omuzlar ve Yırtık Beyaz Kot
Açık Omuzlar ve Yırtık Beyaz Kot
Yırtık kotların nasıl bir anda moda olduğunu bilmiyorum ancak uzun yıllar modasının geçmeyeceği kesin gözüküyor. Size küçük bir tavsiye, eğer yırtık beyaz kot tercih ettiyseniz üzerinize mutlaka pembe yada sevimli bir renk tercih edin.

Siyah İnce Askılı Kıyafetle Beyaz Kot
Siyah İnce Askılı Kıyafetle Beyaz Kot
Bu kıyafet kombinini isterseniz bir akşam yemeğinde isterseniz de sahil kenarında giyebilirsiniz. Her konuda size yardımcı olacaktır ancak takı ve aksesuar konusunda biraz dikkatli olmalısınız aynı şey saçlarınız içinde geçerli. Saçlarınızı salın ve hafif ıslatın böyle çok daha etkileyici bir görünüm ortaya çıkar.

Tercihiniz Şık Bir Etek Mi? O Zaman Aralarında Mutlaka Tarzınızı Yansıtacak 8 Etek Stili Yazımızı İnceleyinBeyaz Renk Bütünlüğü
Beyaz Renk Bütünlüğü
Renk uyumlarına karşı özel bir ilginiz varsa beyaz kot üzerine beyaz gömlek giyebilirsiniz. Bunun çok sırıtacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz özellikle sarışınlar bu kombini mutlaka tercih etmeli.

Kış veya Sonbahar Kombini

Soğuk bölgelerde bu kombin oldukça etkileyici duracaktır. Kahverengi bir çizme üzerinize giyeceğiniz salaş bir kazak ile hem beyaz kotun yaşattığı gerginliği üzerinden alabilirsiniz hemde kış ayları için ideal bir seçim yapmış olursunuz.

Beyaz Kot ve Renkli Kıyafetler
Beyaz Kot ve Renkli Kıyafetler
Canlı renkler, tıpkı sarı gibi… Yazın tercih edebileceğiniz ve harika duracağına inandığım renkli kıyafetlerin altına yırtık beyaz kot tercih edebilirsiniz. Bu stili tamamlayan en önemli unsur ise saç modelidir bunun için Hollanda saç örgüsünü tercih edebilirsiniz.

Bahara Uygun Çiçekli Motifler
Bahara Uygun Çiçekli Motifler
Bu stil Türk kızlarının en çok tercih ettiği model diyebilirim. hem sevimli hemde göz yormuyor, ayrıca küçük bir çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Beyaz Kot Giyerken Bunlara Dikkat!
Bu kıyafetin zor bir seçim olduğunu en başta belirtmiştik, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise iç çamaşırı seçimidir ayrıca beyaz kot seçerken içinizi gösteremeyen türde kumaşları tercih edin.

Moda Kategorisinde İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Kısa Boylu Kadınlara Kıyafet Önerileri

Siyah Kotla Uyumlu Kombinler

Bu yazı 91 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak