Aralarında Mutlaka Tarzınızı Yansıtacak 8 Etek Stili

Paylaş
 

Kadınlar için etek giymek özgürlüğün ve rahatlığın simgesidir. Pek çok kadın gündelik yaşamında eteği tercih ediyor, hemen hemen tüm vücut tiplerine uygun olması ve şık görünümü ile etek modelleri kadınların acaba bugün ne giysem telaşını rahatlıkla çözebilecek bir kıyafet seçeneğidir. Eteği diğer kıyafetlerden ayıran en büyük özelliği ise neredeyse sınır bir seçeneğe sahip olmasıdır, biz size her ne kadar sadece 10 adet etek modelini tanıtıyor olsak da eminiz bir çoğunuzun dolabında bunlardan çok daha fazla model ve seçenek bulunuyor, ancak yinede önerilerimize göz atmanızda fayda var.

Flare Etekler – Tarzına Güvenenler Burada Mı?
Flare Etekler
Kadınlığını kıyafetlerinde de yansıtmayı sevenler için en ideal etek türü Flare diyebiliriz. Bu etek türü her ne kadar kısa olsa da asla dekolte değildir ve sizi rahatsız etmez, rahatlığını düşünen ve gözlerin üzerinde olmasına alışık olanlara önerebileceğimiz bu etek türü sizi farklı kılmaya yeter. Sadece bunun yanında biraz aksesuarlara özen göstermelisiniz, ülkemizde de oldukça popüler olan Flare etekleri İnternet mağazalarından temin edebilirsiniz.

Mini Etekler – Yaz İçin İdeal Seçim
Mini Etekler
Sonbaharda pekte cazip gelmese de dolabınızda mutlaka olması gereken ve olduğunu düşündüğümüz mini etekler bir kadının vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer almaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen ve beğenilen mini etek türleri ise deri, rexin ve denim olarak şekillenmiş durumda.

Pileli Etekler – Asil Kadınların Seçimi
Pileli Etekler
Çocuğunuzun mezuniyet töreninde yada eski okul arkadaşlarınızla yapacağınız bir buluşmada tercih edebileceğiniz pileli etekler rahatlığın yanı sıra sizi oldukça havalı gösterecektir. Küçük bir ipucu verelim, fazla kilolarınızın olduğunu düşünüyorsanız pileli etekler sizin kurtarıcı meleğiniz olabilir.

Maxi Etekler – Yaz Aylarının Popüler Tercihi
Maxi Etekler
Düşük belli bir maxi etek yaz aylarında sahilde gezmek için en ideal seçenektir. Bir sonraki etek türünde tanıtacağımız uzun etekler kadar kapalı olmayan maxi etekler için en ideal kadın tipi ise uzun boylu hanımlar olduğunu söylememiz gerekiyor.Uzun Etek – O Bir Klasik
Uzun Etek
Bazı kıyafetler vardır; onların ne modası geçer nede popülerliliği azalır, tıpkı uzun etekler gibi. 1970’li yıllarda da gördüğümüz bu etek türü hala oldukça beğeniliyor çünkü gerçekten bir kadını asil ve güzel kılan bir seçim. Bir çok rengi bulunuyor olsa da bizim favorimiz tabiki kırmızı.

Tütü Etek – Bu Oldukça Sevimli
Tütü Etek
Bu eteği hatırladınız mı? Çocukluk dönemimizdeki doğum günü kızlarının giydiği etekler artık yetişkin insanlarında gözdesi olmuş durumda. İtiraf etmeliyiz ki bu model günlük yaşantımızda pek kullanışlı olmasa da partiler için oldukça ideal bir seçim olabilir.

Buna Göz Atmalısın : Şık ve Güzel Kot Etek Modelleri İçin TIKLA

Kalem Etek – Zayıf Hanımlara Özel
Kalem Etek
Bel ve çevresinde kilo problemleri olmayanlar için ideal bir model olan kalem etekleri giyebilmek için biraz cesur olmanız gerekiyor çünkü vücut hatlarını bir hayli ortaya koyan bir stile sahip ayrıca üzerinize giyeceğiniz kıyafeti de doğru seçmelisiniz tıpkı resimdeki gibi.

Yüksek Waisted Etek – Farklı Kombinler İçin Tercih Edilebilir
Yüksek Waisted Etek
Yüksek belli etekler bizi eski dönemleri hatırlatabiliyor, tipik bir öğretmen eteği gözümüzde canlanıyor ancak bu etek modeli oldukça popüler ve genç kızlar arasında sıkça tercih ediliyor.

Size önerebileceğimiz etek modelleri asla bunlarla sınırlı değil ancak bu modeller oldukça popüler ve kadınlar tarafından oldukça beğeniliyor. Peki sizin tarzınız hangisi? Hemen bizimle paylaşabilirsiniz.

Güzel Bir Öneri : İlk Buluşmada Ne Giyilmeli? Öğrenme İçin TIKLAYIN

Bu yazı 13 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak