Küçük Göğüslü Kadınlara Kıyafet Önerileri

Paylaş
 

Küçük göğüslü kadınlar diğer kadınlara göre kıyafet seçimlerinde daha özgürdür. Ancak onlarda büyük göğüslü olmayı istiyorlar. Büyük göğüslü gözükebilmek için ufak stil oyunları oynanabilir. Küçük göğüslü kadınlar kendi vücutlarını tanıdıklarında stillerini daha kolay oluşturabilirler.

Tüm insanlarda olduğu gibi kendinde olmayanı istemek, imrenmek doğanın kanunu. Nasıl ki saçları kıvırcık olan biri düz istiyorken, düz saçlı biri kıvırcık isteyebiliyor. Aynı şey vücut ölçülerinde de geçerli. Rahatsız oldukları bu durumu ortadan kaldırmaksa vücudunu tanımaktan geçiyor. Stil önerileri için yazımızı okumaya devam edin.
küçük göğüslü kadınlar için gece kıyafeti
Küçük göğüslere sahip kadınlar farkında olmasalar da çok şanslılar. Büyük göğüslü kadınların giyemediği straplez kesim kıyafetleri rahatlıkla giyerler. Küçük göğüsleri doğru kıyafetle büyük göstermek mümkündür, ancak büyük göğüslü kadınlar için böyle bir alternatif yoktur.
küçük göğüslü kadınlara dekolte

KÜÇÜK GÖĞÜSLÜ KADINLAR İÇİN DOĞRU SÜTYEN
Hiçbir  sutyen modelini kullanmakta sıkıntı çekmezler. Fakat tam bedenlerini bulmak çok önemli. Büyük veya küçük seçtiğinizde kıyafetinizden belli oluyor maalesef. Rahatlıktan yanaysanız dantel sutyenleri tercih edebilirsiniz. Büyük görünmesini istiyorsanız dolgulu ve push-up etkili sutyenleri tercih etmelisiniz. Böylelikle dışarıdan bakıldığında daha doğal gözükecektir.

Bu Yazı Size Göre : Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Sutyen Kullanmalı

KÜÇÜK GÖĞÜSLÜ KADINLARA STİL ÖNERİLERİ  • Tahmin edersiniz ki dolgulu sütyen kullanımı rahatsız edici bir durum bu sebeple herkesin tercih ettiği bir yöntem değil. Tercih etmeyenlerin yapabileceği en basit stil ise odak noktasını göğüsten uzak tutmak. Belden aşağı kısmınızda daha desenli kıyafetler tercih edersiniz dikkati dağıtmış olursunuz.
  • Omuzları açıkta bırakmak her zaman üst bedeninizi daha geniş gösterir. Bu sebeple askılı ve straplez modelleri sıkça tercih edebilirsiniz.
  • Desen, fırfır, fiyonk, nakış gibi kıyafetin üzerine ekleme olan parçalar bulunduğu kısmı daha geniş gösterir. Göğüs kısmında bu parçalardan bulunan kıyafetleri giymek istediğiniz görüntüye kavuşmanızı sağlayabilir.
  • Bolerolar göğüs altında birleşerek göğüsleri daha büyük gösterir. Omuzlarınızın dar olmasından da şikayetçiyseniz bu yöntem tam size göre.
  • Bol kıyafetlerden uzak durmalısınız. Bol kıyafetler kıvrımlarınızı saklayarak zaten küçük olan göğüslerinizi iyice yok edecektir.
  • Boyundan bağlı sütyenler birbirinden uzak duran göğüslerinizi birleştirerek daha büyük bir görüntü oluşturacaktır.
  • V yakalı kıyafetler hem boyunuzu uzun hem de göğüs kısmınızı daha geniş gösterecektir.
  • Göğüslerinizin büyüklüğü değiştiremezsiniz fakat sporla daha ince bir bele sahip olabilirsiniz. Yüksel bel ve büyük kemerler kullanarak belinizi daha ince göstererek göğüslere dikkat çekebilirsiniz.
  • Göğüs kısmında yatay çizgileri bulunan kıyafetler her zaman daha geniş gösterir.

küçük göğüslü kadınlara askılı kıyafet

Güzel bir kıyafetin en iyi aksesuarı : Kadınlara Özel En Şık Rolex Marka Saatler

Bu yazı 67 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak