Kadınlara Özel En Şık Rolex Marka Saatler

Paylaş
 

Saat kadınlar için bir aksesuardan ziyade birer tutkudur. Pek çok kadın, birbirinden güzel saatleri hem kıyafetlerine uyumlu olsun hemde güzel şıklığını tamamlamak için kullanmaktadır. Kadın saatleri denildiğinde akla gelen en popüler marka ise Rolex olarak bilinmektedir, elbette farklı marka ve modeller mevcut ancak hangisi kadının ruhunu daha iyi yansıtabiliyor ki? Rolex tıpkı adını aldığı değerli mücevherlerle süslediği kadın saatlerini dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerine sunmaya devam ediyor. Rolex saat modelleri fiyat açısından biraz standartların üzerinde olabilir fakat aşağıda sunduğumuz çeşitler gerçekten görülmeye değer. Bunları satın almak zorunda değilsiniz, sadece inceleyin ve fikir edinin.

Beyaz Altın Kayış ve Elmas Kaplamalı Rolex Saat
Beyaz Altın Kayış ve Elmas Kaplamalı Rolex Saat
İşte bu Rolex saatin en iyi modellerinden birisi, tam 18 karat beyaz altından oluşan bu saat ayrıca 455 adet elmas ile kaplanmıştır. Rolex yetkilisi yaptığı açıklamada bugüne kadar ki ürettikleri en iyi saat modellerinden biri olduğunu vurguladığı bu saat, stil sahibi kadınların başını döndürecek cinsten. Saat son derece şık, peki ya fiyatı? Bu saate sahip olmak için cüzdanınızın bir hayli kabarık olması gerekiyor.

Platin Askı ve Buz Mavisi Rolex Saat
Platin Askı ve Buz Mavisi Rolex Saat
Karlar Ülkesi Kraliçesinden esinlenerek hazırlanan bu rolex marka saat, en kaliteli 950 adet platin ile süslenmiş buz mavisi çerçeveli görünümü ile son derece zarif bir görünüme sahip. Elmas kaplı saat Rolex’in istediğinde neler yapabildiğinin belki de en iyi kanıtı olmuş durumda.

Sarı Altın ve Sedef Rolex Saat
Sarı Altın ve Sedef Rolex Saat
Benzersiz ve eşsiz bir görünüme sahip üstelik bunu çoğu kişi kalın bir bilezik sanabiliyor. Tamamen saf ve %100 doğal inci kullanılarak hazırlanan bu model için klasik tutkunları hayranlık duyacaktır.

Pembe Deri Kayış Ve Siyah Kadran
Pembe Deri Kayış Ve Siyah Kadran
Metal kayışları kullanmayı sevmeyenler için bu model ideal olacaktır. Rolex her kadının fikrini düşünerek oluşturduğu saat modelleri arasında yer alan pembe deri kayışlı saat Datejust 36 ismi ile satılıyor. Roma rakamları ile hazırlanan bu saat kibar bir görünüme sahip.Beyaz Altın Kayış ve Gümüş
Beyaz Altın Kayış ve Gümüş
Bu olağanüstü saatin keskin beyaz rengi, çarpıcı bir etki yaratmak için mavi safirlerle kaplanmış VI (6) saat işareti ile daha belirgin bir hal almış. 18 karat beyaz altından hazırlanan bu saat Rolex’in en çok tercih edilen modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Beyaz Altın Kayış Ve Pembe Kadran
Beyaz Altın Kayış Ve Pembe Kadran
Bu saat için 24 farklı modelin bir araya getirildiğini biliyor muydunuz? Kadranı pastel tonlarla hazırlanmış ve beyaz altın kaplama çevresi ile Roma rakamlarını şık bir şekilde dizayn edilmiş gerçekten göz kamaştırıcı gözüküyor.

Sizler için Rolex’in 2018 yılına özel olarak hazırladığı ve ülkemizde bulunan 6 modelini inceledik, daha fazla Rolex marka saat görmek için bize ilham verici yorumlarda bulunabilirsiniz.

Bir saati en iyi ne tamamlar? Tabi ki güneş gözlüğü, o zaman En İyi Güneş Gözlüğü Markaları İçin Tıklayın

Erkeklerin Beğendiği Kokular

Bu yazı 95 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak