Erkeklerin Beğendiği Kokular

Paylaş
 

Güzelliğinizi tamamlayan en önemli unsurlardan birisi de kokunuzdur, parfüm tercihleriniz beğendiğiniz erkeğin size olan yaklaşımını doğrudan etkilediğini biliyor musunuz? Yapılan araştırmalara göre bir erkeğin kadında önem verdiği en önemli unsurların başında parfümü geliyormuş, erkekler bu konuda oldukça hassas ve daha dikkatli olduğunu belirten uzmanlar genel olarak erkekler 4-5 tane kokuya karşı büyük zaafları bulunuyor, bu kokuları içeren parfümleri kullanan kadınlar her zaman daha avantajlıymış ‘Kadına Özel‘ kategori sorumlumuz Aysu GÜNGÖR sizler için erkeklerin beğendiği kokuları tek tek inceledi işte o özel kokular.

Ünlülerin Tercihi Meyve Karışımı Kokular
Ünlü parfüm markalarının da kullandığı meyve aromalı parfümler yoğun ve ağır bir kokuya sahip oldukları için bu tür kokuları kış aylarında tercih etmekte yarar var. Erkekler kadın kokusunda genellikle cazibe ve arzulama hissini algıladığı için meyve kokularını aşırı kullanmak yerine az ama etkili kıyafetlerle tercih edebilirsiniz.

Daha Öz Güvenli Olmak İçin Tarçın Kokusu
Daha Öz Güvenli Olmak İçin Tarçın Kokusu
Terapi özelliği bulunan tarçın kokusu bu sayede partnerinizin size olan ilgisini ve yakınlığını arttıracaktır. Sakinleştirici ve dinlendirici olan tarçın kokusu çevrenizdekilerin ilgisini çekecek ve insanların sizinle daha sık iletişime geçme isteğini arttıracaktır. Ayrıca bu özellikler sayesinde kendinizin de dinlendiğini ve daha dinamik olacağınızı unutmayın.

Kış Parfümü İçin Çikolata Kokusu
Tadı kadar kokusu da büyük ilgi gören çikolata kokusunu tercih etmeniz gereken yerler ağırlıklı olarak akşam yemekleri, davetler ve partiler olmalıdır. Yoğun bir koku olduğu için küçük ve kalabalık ortamda bu tarz kokular ağır kokabilir bu nedenle böyle yerlerde kullanmanızı önermiyoruz ama erkeklerin ilgisini çekeceği kesin.

Huzur Verici Kokusu ile Papatya
Papatya çayı, maskesi derken papatya kokusunun da insana huzur verdiği, sakinleştirdiği biliniyor. Bu büyülü kokunun bir diğer ilginç özelliği ise erkeklerin sizi daha iyi anlamasına yardımcı olmasıdır. Her mevsim kullanabileceğiniz papatya kokusu arkadaşlarınız arasında sizi öne çıkaran bir faktör olacaktır.Mucizeyi Yasemin Kokusuyla Yaşayın
İkili ilişkilerde kendinize olan öz güveni daha ön planda tutmaya yardımcı olan yasemin kokusu karşı tarafın size olan bakış açısını olumlu yönde değiştirdiği bilinmektedir. Yoğun ve stresli işlerde çalışan kadınlara önerilen yasemin kokusu ile gerginliğinizi üzerinizden atabilirsiniz.

Doğal Afrodizyak : Lavanta Kokusu
Doğal Afrodizyak Lavanta Kokusu
Lavanta kokusunu aslında hepimiz yakından biliyoruz. evimizin odalarında, ofiste hatta arabada bile lavanta parfümü oldukça sık kullanılan bir üründür. Şimdi sıkı durun aslında lavanta kokusu tam bir afrodizyak etkisi yaratıyormuş, bir çok erkeğin neden arabalarında bu kokuyu tercih ettiğini şimdi daha iyi anlıyoruz.

Erkeklerin Yalan Söylediğini Anlamanın 4 Yolu

Erkekler İlişkilerinde Bu 5 Cümleyi Duymak İstiyor

Bu yazı 131 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak