İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü ve Tüm Faydaları

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü ve Tüm Faydaları
Paylaş
 

Sağlık uzmanları tarafından hazırlanan bir çok kür ve maskeler gerçekten mucizevi sonuçlar yaratabiliyor, belki de buna en iyi örnek Prof. Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun özel olarak hazırladığı ve bir çok sağlık sorununa çözüm üreten soğan kürüdür. Kadınlardaki adet düzensizliğinden hamile kalmak isteyen kadınlara, prostat sorunu yaşayan erkeklerden erken menopoza kadar pek çok alanda etkisini gösteren soğan kürü, bugüne kadar bir çok kişi tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlara ulaşılmış yani etkisi kanıtlanmış bir tarif olarak dikkat çekiyor.

Üstelik evde kolayca hazırlayabileceğiniz bu soğan kürü etkisini kısa bir süre içerisinde göstererek hem düşük maliyetli hemde yapımı oldukça basit olduğu için herkes tarafından kolayca uygulanabilmektedir. Bizde size Pembe Sihir ekibi olarak İbrahim Saraçoğlu soğan kürü hakkında geniş bilgiler vererek nasıl yapıldığını ve faydalarını aktaracağız.

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Faydaları

 • Kıl dönmesi
 • Menopoz
 • Sinüzit
 • Bağışıklık sistemi
 • Balgam
 • Stres
 • Öksürük
 • Adet düzensizliği
 • Prostat
 • Vajina akıntıları
 • Sivilce ve akne

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Hazırlanışı
Geçtiğimiz gün sitemizde soğan suyunun faydaları başlıklı yazımızda soğan hakkında bir çok bilgi vermiştik, içerdiği A, B ve C vitaminleri ile doğal bir antibiyotik özelliğe sahip olan soğan ile hazırlanan kür tarifleri yaklaşık 2 hafta boyunca kullanıldığında olumlu sonuçlar vermektedir.

Yapılış şekline baktığımızda aslında hepsi aynı yöntemle hazırlanmaktadır, temel olarak bizim için gerekli olan şey bir adet soğan ve arıtılmış sudur.

Öncelikle soğanın mikroplardan arınması için bir tencere içerisinde 1 gün sirkeli suda bekletin, 1 gün sonra ise yine bir tencere içerisinde arıtılmış suyu kaynatıp soğanı dörde bölerek tencerenin içerisine atıp ortalama 15 – 20 dakika daha kaynatın, işte bu kadar basit soğan kürünüz hazır, tüketmek için biraz soğumasını bekleyin ardından süzerek cam kavanozlar içerisinde sağlayabilirsiniz.Soğan kürünün etkili olabilmesi için ılık olarak sabah ve akşamları yemeklerden 15-20 dakika önce tüketmelisiniz. Her tükettiğinizde kürünüzün taze ve yeni yapılmış olmasına özen gösterin.

 Soğan kürünü her gün düzenli olarak tüketmelisiniz. 

Doğanın mucizesi bu kürü kıl dönmesi sorunu yaşayanlarda rahatlıkla kullanabilir fakat buradaki yöntem biraz daha değişiktir, bir adet soğanı fırın veya ocakta iyice ısıtıp sorunlu olan bölgeye koyup yarım saat bekletin, soğanın sıcaklığının dayanabileceğiniz kadar olmasına özen gösterin.

İbrahim Saraçoğlu Mide Ağrısına İyi Gelen Tarifler

İbrahim Saraçoğlu – Hamilelik İçin Soğan Kürü Tarifi
Hamile kalmak isteyenler ancak bir türlü bunu başaramayan hanımların mutlaka denemesi gereken bir tarif olan bu yöntem, yapılan bir çok denemede olumlu sonuçlar vermiştir. Hazırlanış açısından aynıdır ancak önemli nokta tüketim zamanıdır, işte hamile kalmak isteyenlerin soğan kürünü içme takvimi;

– Adet bitiminden 7 gün sonra, ardından ikinci adeti görmeden 10 gün önce ve adetten sonraki 5. gün tüketilmelidir.

Suna Dumankaya’dan Saç Dökülmesine Doğal Çözüm TIKLAYIN

Bu yazı 63 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak