Kalıcı Kokulara Sahip En Beğenilen 5 Parfüm

Kalıcı Kokulara Sahip En Beğenilen 5 Parfüm
Paylaş
 

Her kadının kendine has, onu hissettirdiği bir parfümü mutlaka vardır. Parfüm seçimi yapılırken genellikle markasına, kalıcı olup olmadığına ve zevkimize uygun olup olmadığına dikkat ederiz ayrıca mevsimlerde oldukça önemlidir çünkü bazı parfümler biraz daha ağır bir kokuya sahip olur ve bu tür parfümler kışın tercih edilirken bazıları ise daha yumuşak kokulara sahip olup yaz aylarında tercih edilmektedir. Siz parfüm seçiminde nelere dikkat ediyorsunuz bilmiyoruz ama parfümlerde aranan en büyük özelliklerin başında kalıcı kokuya sahip olması geliyor, günlerce kıyafetinizden çıkmayan parfümleri sizler için listeledik.

Viktor & Rolf Flowerbomb
Viktor Rolf Flowerbomb
Ünlü moda markası Viktor & Rolf’un ürettiği ilk parfümlerden biri olan ve ülkemizde de bir çok mağazada bulabileceğiniz Flowerbomb şık şişesi ve harika kokusu ile listemizde ilk sırada yer alıyor. Flowerbomb parfümü indirimli olarak İnternet sitelerinden temin etmeniz mümkün, şuan satış fiyatı ise 420 ile 480 TL arasında değişiyor. Taze ve canlı kokular seviyorsanız bu parfüm tam size göre! Yeşil çay, bergamot, yasemin, gül ve ormanın güzel bir karışımını Flowerbomb’da bulabilirsiniz.

Yves Saint Laurent Black Opium
Yves Saint Laurent Black Opium
Kimilerine göre bugüne kadarki en iyi kadın parfümü olarak lanse edilen Black Opium, kışın tercih edilmesi gereken parfümler arasında yerini alıyor. Kahve ve vanilya karışımından oluşan bu parfüm özellikle gece eğlencelerinde gözlerin üzerinizde olmasını sağlamaya yetecek güçte.

Tom Ford Black Orchid
Tom Ford Black Orchid
Ülkemizde adını oldukça sık duyduğumuz Tom Ford’un Black Orchid bir diğer ismiyle siyah orkidesi sadece Ford’a özel orkidelerden oluşan kokuya sahip bir parfümdür. Bergamot ve kara frenk üzümü karışımından oluşan Black Orchid’in bir diğer özelliği ise unisex yani hem kadın hem erkekler için kullanılabiliyor olmasıdır.

Victoria’s Secret Bombshell
Victoria's Secret Bombshell
Arkasında Victoria’s Secret gibi dünyaca ünlü bir marka olduğu için büyük talep gören meyve ağırlıklı bir parfüm olan Bombshell diğer markalara nazaran çok daha uygun fiyatlı olması en büyük avantajlarından bir tanesi.Gucci Bloom
Gucci Bloom
Yasemin ve hanımeli aroması ile sadeliğin şıklıkla buluşması olarak adlandırılan Gucci Bloom her yaş gruba hitap ediyor. Güçlü bir koku arıyorsanız size bu parfümü önerebiliriz.

 Konuyla İlgili  Dünyanın En İyi 7 İç Çamaşırı Markası

En İyi Güneş Gözlüğü Markaları

Bu yazı 42 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak