En İyi Bebek Bezi Markaları 2018

En İyi Bebek Bezi Markaları 2018
Paylaş
 

Bizim bakımımız dahilinde olan bebeklerimizin tuvalet ihtiyaçlarını rahatça gerçekleştirebilmeleri adına bebek bezleri üretilmiştir. Bebek bezleri çıktığından beri, bebeklerin hareket özgürlüğü ve yaşam kalitesi arttı. Pişikten kurtulan bebekler, antibakteriyel bezlerin tadını çıkardılar. Sonuç olarak bebek ne kadar rahatsa ebeveynlerde o kadar rahat.

Bebeğinin rahatlığını düşünmeyen ebeveyn yoktur bence. Bu sebeple bebekleri için en iyi bebek bezini aramayı kendilerine görev edinirler. Bebek bezlerinin kalitesinin yanı sıra bebeğinizin cildiyle uyumu da önemlidir. Burada bahsedeceğim en kaliteli bez bile belki çocuğunuzun cildine alerji yapabilir. Maalesef deneysel bir süreç oluyor bebek bezi seçimi. Bu sebeple bu saydığımız bezler arasından markaları deneyebilir bebeğinize iyi geleni seçebilirsiniz. İşte tamamen annelerin beğeni ve yorumları baz alınarak hazırlanan en iyi bebek bezi markaları;

MOLFİX EXTRA KÜÇÜK YENİDOĞAN
MOLFİX EXTRA KÜÇÜK YENİDOĞAN
Belki de bebek bezi seçme konusunda en zor süreçten geçenler prematüre bebek sahibi olan ebeveynlerdir. Çocuklarının o minicik bedenlerine uygun bezi bulmak neredeyse imkansız hale geliyor. Kilosu 3’ün altında olan minikler için bulunabilecek en güzel bez olduğunu düşünüyorum. Markanın adı ve kalitesi sebebiyle, pişiğe neden olmama vaadinden dolayı bu bezi kullanabileceğinizi düşünüyorum.

PRİMA PREMİUM CARE
PRİMA PREMİUM CARE
Fiyat konusunda bu listenin en pahalısı bu bezdir. Fakat pamuklu olmasıyla da bu listenin en iyisi. Diğer bebek bezlerinde büyük bedene geçtikçe maalesef bezde kalınlaşıyor. Ama Prima Premium Care’de böyle bir sorun söz konusu değildir. En büyük bedeni bile incedir. Hem de emiciliğinden bir şey kaybetmeden ince. Fakat tek eksisi bel kısmında emici tabakaların bulunmaması. Saatlerce değiştirmediğinizde bir takım malum sorunlarla karşılaşmanız olası maalesef.

HUGGIES BEBEK BEZİ
HUGGIES BEBEK BEZİ
Bu bebek bezimiz diğerlerinden farklı olarak çiş göstergesi mevcuttur. Sarı çizgi yeşile dönünce değiştirme vakti gelmiş oluyor. Emiciliği gayet başarılı, sıvı kakaya kadar hapsediyor. Bu marka bebek bezinde numara büyüdükçe maalesef sertleşmeye başlıyor. Bel kısmı geniş olduğu için bazen taşan dışkıyı tutamıyor. İyi yanı ise parfümsüz olması.CAN BEBE BEBEK BEZİ
CAN BEBE BEBEK BEZİ
Emiciliği orta derecede olan, içerisinde emici jeller bulunduran bir bezdir. Dokusu gerçekten yumuşacık ve zararsız. Diğer marka bezlere göre kalıpları daha küçük. Bebeğinizde büyük kalıp sorunu yaşıyorsanız tercih edebileceğiniz markalardan biridir. Çünkü bütün çocuklar etine dolgun olmuyor maalesef.

BABYSTAR BEBEK BEZİ
BABYSTAR BEBEK BEZİ
Diğer markalar kadar çok duyulmadığı için ön yargılı yaklaşmanız normal. Fakat emiciliği iyi seviyede olan bir bez. Bezin dış kısmı çok sert fakat iç kısmı o kadarda rahatsız edici değil. Diğer markalara göre kalıbı büyük. Parfümsüz ve gerçekten uygun fiyatlı. Bantları lastiksiz fakat dikkatli bağlandığında hiçbir şekilde sızdırma yapmıyor.

EVYBABY BEBEK BEZİ
EVYBABY BEBEK BEZİ
Her markette bulunmaması sebebiyle bulursanız mutlaka almanızı tavsiye ediyorum. Emiciliği yüksek seviyede, bezin dışı ipeksi yumuşaklıkta. Galiba tek eksisi parfümlü olması.

KOMİLİ BEBEK BEZİ
KOMİLİ BEBEK BEZİ
Komili’nin bebek bezi çıkardığını duyduğumda bende çok şaşırmıştım. Fiyatı itibariyle denenmeyi hak eden bir ürün. Emiciliği yüksek fakat, çişi emdikten sonra topaklanıyor. Bez genel itibariyle yumuşak.

SLEEPY BEBEK BEZİ
SLEEPY BEBEK BEZİ
Bir Türk markası olduğu gibi helal sertifikası mevcut. En geniş bebek bezi üreten firmalardan. 7 numaraya kadar bezleri var, 20-30 kiloya kadar kullanım sağlayabiliyor. Yumuşacık bir dokusu var. Bez havayı çok güzel geçiriyor bu sayede teni hava alıyor ve pişik olmuyor.

En İyi Bebek Biberon Markaları İçin TIKLAYIN

Bu yazı 179 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak