Bahar Düğünleri İçin Giyebileceğiniz Elbise Önerileri

Bahar Düğünleri İçin Giyebileceğiniz Elbise Önerileri
Paylaş
 

Baharın gelişi aynı zamanda düğün sezonunun açıldığı anlamına geliyor. Sevdiklerinizin düğünü için birbirinden şık ve güzel bahara uygun kıyafetleri moda editörümüz Sevilay DEMİRTAŞ sizler için araştırdı, hepsi birbirinden rahat ve göz alıcı kıyafetleri bahar düğünlerinde giyebilirsiniz. Şimdi hiç vakit kaybetmeden bu kıyafetleri detaylı bir şekilde inceleyelim;

Baskılı Midi Elbise
baskılı midi elbise
Eğer katılacağınız düğün dış mekanda olacaksa açık hava için en ideal kıyafet seçimlerinden birisi de budur. Baskılı kıyafetler kır düğünleri için uygun bir yapıya sahiptir ve oldukça rahattır.

Streç Elbise
Streç Elbise
Açık havalarda ve özellikle bahar aylarında sarı renkli kıyafetler çok tercih ediliyor, aynı şekilde bahar düğünleri için sarı renkli streç elbiseyi isterseniz uzun isterseniz kısa olacak tercih edebilirsiniz.

Fazla Kilosu Olanlar İçin Özel Seçim
Fazla Kilosu Olanlar İçin Özel Seçim
Fazla kilonuzu gizlemenin en kolay yolu siyah ve bol kıyafetler giymektir. Özellikle açık havada gerçekleştirilen gece düğünleri için ideal olan bu kıyafet aynı zamanda sizin tarzınıza uygun olacaktır. İnce askılı ve kolları açık kıyafet tam bir bahar düğünü için idealdir.

Fırfırlı Elbise
Fırfırlı Elbise
Bu kıyafet sizin yaşınızı tam olarak ortaya çıkartacak bir görünüme sahip, üstelik fiyat olarak oldukça uygun. Kıyafetin en can alıcı noktası ise ayak bölgesindeki fırfır şekilleridir. Ayakkabı seçiminde oldukça esnek olabilirsiniz fırfırlı elbisenizin altına çoğu ayakkabı uygun olacaktır.Blazer Ceket ve Pantolon
Blazer Ceket ve Pantolon
Dikkat çekici bir kıyafet arıyorsanız blazer ceket tam sizin stilinize uygun bir alternatiftir. Bu kıyafet ile ilgi çekici olacağınıza eminiz, hem kadınsı hemde oldukça göz alıcı olacaksınız.

Bloklu Tulum
Bloklu Tulum
Bir düğün için kadınlara en uygun kıyafet şüphesiz bloklu tulum olacaktır. Ancak hatırlatmak fayda var, bu kıyafet altına oldukça şık bir ayakkabı seçimi yapmalısınız.

Bu yazı 182 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak