Farmasi’nin En İyi Saç Bakım Ürünleri

Paylaş
 

Eminim en az bir kere bu markayı duymuşsunuzdur. Türk markası olmasının beraberinde, doğal içerik kullanması markanın popüleritesini daha da arttırdı. 1950 yılında Dr. Cevdet Tuna tarafından ilaç firması olarak kuruldu. 1985 yılında ise kozmetiğe giriş yapan firma kişisel bakım ve parfümleriyle başarı sağladı. 1995 yılında ise bebek bakım ürünleri üretmeye başlamasıyla gelişmelerini sağladı. 119 ülkeye ihraç sağlayan Farmasi 350 milyon kişiye hizmet sağlıyor.

NEDEN FARMASİ?
Farmasi ürünlerinde kimyasal madde ya da zararlı ürünler kullanmamaktadır. Tamamen müşteri sağlığını düşünen firma tüm imalatlarını sağlık çerçevesinde üretmektedir, ayrıca tüm ürünler ‘Helal Sertifikasına’ sahiptir. Tüm yaş aralıklarına iş imkanı sağlayabilir. Girişimciler kazançlarını yaptıkları satışlardan elde edebilir veya kendi bünyesinin altına üye toplayarak onların yaptığı satışlardan prim de alabilir.

DR.C.TUNA ÇAY AĞACI ŞAMPUANI
DR.C.TUNA ÇAY AĞACI ŞAMPUANI
Saçın canlılığını yitirmeden, kurutmadan, arındırıcı şampuan bulması bir hayli zor. Piyasadaki çoğu şampuan arındırayım derken maalesef kurutuyor ve kepek gibi birçok saç derisi rahatsızlığına yol açıyor. Çay ağacı yağının faydalarını bilmeyeniniz kalmamıştır diye düşünüyorum. Fazla yağı absorbe eden bu şampuan aynı zamanda tüm deri problemlerini ortadan kaldırarak doğal yapısının yerine gelmesini sağlıyor. Ürünün kokusu bile güven veriyor diyebilirim. Ferah ve yeşil bitki dolu bir yerde gibi hissediyorsunuz. Normal ve yağlı saçlar için bir lütuf gibi olan bu şampuan hacimsiz ve mat saçlarınızı gözle görülür bir şekilde değiştirir.

Fiyat: 17,99 TL

DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI ŞAMPUAN
DR.C.TUNA AYNISEFA YAĞI ŞAMPUAN
Aynısefa yağının antiseptik özelliği bulunmakta. Vücuttaki bakterilerin ve enfeksiyonların üremesini engeller. Vücutta ki birçok probleme iyi geldiği gibi saçlara da iyi gelir. Parlatır, nem ihtiyacını karşılar ve derinlemesine temizleyip bakım yapar. Ufacık bir mide ağrısından kansere kadar birçok hastalığa iyi gelen bu bitkinin hayatınızın her noktasında yeri olmalı bence. Özellikte kuru saçlıysanız sizin için piyasadaki en uygun şampuan budur diyebilirim.FİYAT: 17,99 TL

DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAKLI ŞAMPUAN
DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAKLI ŞAMPUAN
Sarımsak bin derde deva olmaya devam ediyor. Koparak dökülen saçlarınız varsa mutlaka denemeniz gereken bir ürün. İçerisindeki sarımsak ekstrası antioksidan özelliğiyle beraber tedavi ediyor. Derideki zararlı maddeleri uzaklaştırıp saçların uzamasına, güçlenmesine ve yeni saçların çıkmasına yardımcı oluyor. Sarımsaklı olduğu için kokusunun keskin olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her saç tipine uygundur.

FİYAT:22,25 TL

DR.C.TUNA VITALIZING ÇÖREK OTU YAĞI ŞAMPUANI
DR.C.TUNA VITALIZING ÇÖREK OTU YAĞI ŞAMPUANI
Çörek otu içeriğinde yağ, protein, kalsiyum, demir, çinko, fosfor, potasyum, magnezyum, A, B ve C vitamini bulundurur. Saç dökülmesine karşı bitkisel çözümler arasında en iyisidir.

FİYAT: 22,25 TL

DR.C.TUNA VITALIZING ÇÖREK OTU YAĞI SAÇ BAKIM MASKESİ
DR.C.TUNA VITALIZING ÇÖREK OTU YAĞI SAÇ BAKIM MASKESİ
Vitamin ve mineralleriyle saçı besler. Şampuanlamadan sonra saç uçlarına uygulayıp 2-3 dakika bekletilmesi lazım. Çörek otunun içindeki vitaminleri saymakla bitiremedik. Bu kadar vitamin yüklemesi yapmasıyla beraber saçınızdaki beyazlara da elveda diyebilirsiniz. Tamamen yok etmese de en aza indirger. Haftada en az 2 gün uyguladığınız bu maskeyle bir daha beyaz saç çıkarmayacaksınız. Çıkmışlara çözümümüz yok. Boyutu sebebiyle uzun ömürlü bir üründür.

FİYAT: 22,25 TL

DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAK YAĞI
DR.C.TUNA VITALIZING SARIMSAK YAĞI
Saç uçlarını canlandırarak saça yumuşaklık verir. Saç uçlarından diplere masaj yaparak uygulanır. İlk kullandığınızda bile farkını görebilirsiniz. Şampuanıyla beraber desteklediğinizde dökülmeleriniz sonsuza dek yok olur.

FİYAT: 53,99 TL

DR.C.TUNA VITALIZING ÇÖREK OTU YAĞI SABUNU
DR.C.TUNA VITALIZING ÇÖREK OTU YAĞI SABUNU
Günlük cilt ve saç bakımınıza çörek otunu da dahil ettiğinizde değişimin farkını göreceksiniz. Eğer saç derinizde egzama var ise bu sabun kökten çözüm olabilir. Bütün mikropları kırarak cildinizi baştan yaratır.

FİYAT: 10,99 TL

Bu yazı 90 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak