En Yeni Trençkot Modelleri

Paylaş
 

Trençkotlar erkek veya bayan fark etmeksizin giyim hayatımızda olmazsa olamaz parçalardan bir tanesidir. Hafif ve şık duruşu ile üstümüze ayrı bir hava veren trençkotlar mont ve kabanlardan ayrılırlar. Renk ve tasarım çeşitleri ile ön plana çıkan bu ürünler son yıllarda tercih sebeplerinden bir tanesidir. İş hayatında sıkça gördüğümüz trençkotlar iş kadınlarına ve iş adamlarına ayrı bir hava kattığı da malumdur. Günlük hayatta da sıkça gördüğümüz bu ürünler tüm mevsimlerde gardırobumuzun vazgeçilmezidir. Özellikle tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği dış giyim parçalarından biri de Trençkottur. Bu nedenle moda hayatında trençkotlar sürekli yenilenme içindedir. Her yıl değişen modada yerini alan trençkotlar bu yılda vitrinlerde yerini koruyor.
En Yeni Trençkot Modelleri Kırmızı
Genelde ağır tonlar dikkati çekiyor. Kapüşonlu trençkot modelleri tüm markaların koleksiyonunda görülebilmektedir. Spor kombin için rahatlık sağlayan bu model, tesettürlü bayanlarında vazgeçilmezi arasında.

Trençkotların klasik hale gelmiş önden düğmeli ve kemerli modelleri 2018 yılında da trendler arasında yer alıyor. Her yaş grubuna rahatlıkla hitap eden bu ürün şık olduğu kadar bedeni sarması ile keyif vermektedir.
En Yeni Trençkot Modelleri Esmer
Yeni trençkot modelleri arasında dikkat çeken diğer bir tarz da beli ince gösteren trençkotlar. Kemer olarak kullanılan parçanın geniş tutulması ile, trençkotun önü kapatıldığında belin olduğundan daha ince göstermesini de sağlıyor. Bu husus tasarımcılar tarafından dikkate alınmış ve yeni trençkotlarda yerini almıştır. Yeni trençkot modellerinden birisi de çift düğmeli ve kruvaze olan trençkot modelleridir. Çift düğmeli trençkot modasının değişmez nedeni ise giyenleri her iki taraftan da gelen rüzgâra karşı korumasıdır.

Erkekler için yeni trençkot modellerinde ise en önemli detay apoletli ve kemersiz trençkotlardır. Bu trençkotlar da ünlü markaların mağazalarında yer almaktadır. Bej ve siyah renkler klasik olsa da de bu yıl erkekler için yine moda.
En Yeni Trençkot Modelleri Uzun
Mevsim geçişlerinin en temel dış giyimi olan trençkotlar kendini yenileyerek sahibine rahatlık ve şıklık sunmaktadır. En yeni modelde de bu husus atlanmamış ve tasarımlara yansımıştır. Fakat yeni trençkot modellerinde göze çarpan en önemli detay camel, bej ve yumuşak sert tonların yer almasıdır.

Bu yazı 644 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak