En İyi Yatak Markaları ve Fiyatları

Paylaş
 

Günde en az 9 saatimizi uykuyla geçiririz. Gün içerisinde yaşam kalitemize dikkat edemesek de gece yatağa yattığımızda konfor bekleriz. Günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabilmek için yatağımızı iyi seçmeliyiz. Bir ürün sadece pahalı ve kaliteli diye almak yanlış olur. Ürün sizin vücudunuzla uyumlu mu önemli olan budur. Ağrısız sızısız uyanacağınız günler için doğru yatak seçimi nasıl yapılır öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

YATAK NASIL SEÇİLİR?
Vücudunuzu tanımaya başladığınızda alışkanlıklarınız ve yaptığınız işi de göz önünde bulundurarak seçmelisiniz yatağınızı.

 ORTOPEDİK YATAKLAR ; Rahat ve sağlıklı uyku için en ideal yatak tipidir. Vücut hatlarınıza uyum sağlayarak destek olur. bel ve boyun ağrılarınızı önler. Oturarak çalışan, ya da sürekli ayakta durup enerji harcayan kişiler satın alabilir.

 VİSKO YATAKLAR ; Viscoelastic malzemeden üretilen visko yataklar stressiz bir uyku uyumanızı sağlar. Bu yatakları her birey tercih edebilir. Bu yatağın başka bir özelliğiyse medikal tedavilerde kullanılmasıdır.

 LATEKS YATAKLAR ;  Kauçuk ağacı sütünün işlenmesiyle oluşturulur. Görünümü açısından diğer yataklardan farklıdır. Diğer yatak çeşitleri arasında en uzun ömürlüdür. Vücudun şeklini alarak uyku kalitenizi arttırır.HANGİ MARKA YATAK DAHA İYİ?
Ürünün arkasında duran ve size güvence veren markaları tercih etmelisiniz. Bu markaların başında İşbir, Yatsan ve Bellona geliyor. Birçok özelliği bir arada barındırarak size güvence veriyor.

İSTİKBAL AMETİS TERAPİ YATAK
İSTİKBAL AMETİS TERAPİ YATAK
Ametis taşı stresi alarak size rahatlık verir. Fiyatı size fazla gelsede fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor. Neden önceden almadım diye kendinize kızabilirsiniz. Onda bulduğunuz rahatlığı başka hiçbir yatakta bulamazsınız.

İŞBİR YATAK CONFORT JEL
İŞBİR YATAK CONFORT JEL
Yatak konusunda uzmanlığı bulunan İşbir Yatağı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yatağın alt tabakasındaki confort jeller sayesinde uykuda kolaylık sağlar. Esnek astar kumaş, sünger katman ve allerban silikon elyaf sayesinde oldukça uzun ömürlüdür.

BELLONA NOSTRESS YATAK
BELLONA NOSTRESS YATAK
Yoğun çalışma temposu bulunan kişilerin tercih edebileceği bir yataktır. Bellona İstikbal’in diğer markasıdır. Bu sizin aklınızda olumsuz bir etki uyandırmasın. Oldukça kaliteli bir markadır.

YATSAN PREMİUM YATAK
YATSAN PREMİUM YATAK
Eğer bütçeniz varsa yatak üretiminde bir numara olan bu markayı tercih etmelisiniz. Kullanılan özel pamuklar ve kumaşlar size en konforlu uykuyu sağlayacaktır. Özellikle yatalak bir hastanız varsa bu yataktan almanızda fayda var.

Sizde beğendiğiniz yatak modellerini ve markalarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazı Dikkatinizi Çekebilir : En Yeni Erkek Saç Modelleri 2018

Bu yazı 46 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak