Uzun Saçlara Sahip Olanlar İçin Birbirinden Güzel Stil Önerileri

Paylaş
 

Uzun ve canlı saçlara sahip olmak her kadının en büyük hayalidir. Uzun saçlarla istediğimiz modeli yapmak çok daha kolaydır ve pek çok yeniliği bu uzun saçlarımızda deneyebiliriz. Her ne kadar uzun saçların bakımı zor olsa da onlarla uğraşmak ve yeni şeyler denemek oldukça zevkli ve vakit geçirici bir hobidir, İnternette gördüğümüz pek çok saç stilleri genellikle uzun saça sahip kişiler tarafından uygulanmaktadır. Evet uzun saçlı olmak bir ayrıcalık olarak görülebilir ve daha ön plandadır, kadınlığın önemli simgelerinden biri olan uzun saçlar için bu yazımızda size bir çok öneride bulunacağız, böylelikle yeni ve yaratıcı fikirler edinebilecek birbirinden güzel saç stillerini deneyebileceksiniz.

Açılı ve Dağınık Saç Modeli
Açılı ve Dağınık Saç Modeli
Bu sizin için bir kurtarıcı diyebiliriz. Eğer saçlarınız ile uğraşmaya vaktiniz yoksa ve saçlarınızın daha fazla hacim kazanmasını istiyorsanız bu saç stili tam size göre!

Örgülü Saç Bandı
Örgülü Saç Bandı
Yine uzun saç sahiplerine ayrı bir hava katacağına inandığımız bir stil olan örgülü saç modeli sizi hem daha özgür hissettirecek hemde daha masum bir imaja sahip olmanızı sağlayacak.

Yarım Dalgalı Saçlar
Yarım Dalgalı Saçlar
Belkide modası hiç geçmeyecek bir saç şekli olan dalgalı stil özellikle orta yaş üstü hanımların en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Katmanlı Fransız Örgü
Katmanlı Fransız Örgü
Avrupalı kadınlar arasında saç bakımı ve stil konusunda en iddialı kesim şüphesiz ki Fransızlardır. Pek çok Fransız kadın birbirinden güzel saç stilleri ile moda akımı yaratmış ve idol haline gelmeyi başarmıştır. Bu önerimizde Fransızların gelenekselleşen örgü modelini öneriyoruz. Yapımı hem kolay hemde oldukça popüler olan bir stildir.Sık Bukleli Saçlar
Sık Bukleli Saçlar
Bukleli saçlar her zaman daha sevimli ve çocuksu bir görünüm kazandırır ayrıca çekici ve gözlerinizin daha ön planda olmasını sağlar.

Yüksek Topuz
Yüksek Topuz
Moda akımı ne olursa olsun, yüksek bir topuz her zaman iyi bir stildir. Yuvarlak yüzler için en kolay saçlarından biri olarak kabul edilir.

Bu yazı 61 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak