Travazol Krem Ne işe Yarar?

Travazol Krem Ne işe Yarar
Paylaş
 

Travazol Krem mantar hastalıklarını tedavi etmekte kullanılan bir ilaçtır. Deri hastalıkları, bakteriler, egzama ve iltihaplardan kaynaklı oluşan ağrı sızı ve kaşıntıyı önler.  Aynı zamanda büyük küçük tüm bireylerin pişikleri için tedavi edicidir. Doktorunuzun reçete etmesi halinde kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. İlacın etken maddesine alerjiniz bulunması durumda bir fayda göremezsiniz.

UYARI: Deri hastalıklarını tedavi edeceğini söylesek de suçiçeği, kızamık türü rahatsızlıklarda kullanılmamalı. Aksi bir tepkime ile karşılaşabilirsiniz.

TRAVAZOL KREM NE İŞE YARAR?

Travazol krem pişikleri tedavi eder; Pişik tedavisinde en etkili kremlerdendir. Kremi bir tabaka halinde sürerek emmesini beklemelisiniz. Bu emilim esnasında sıkı kıyafetler giymemeli ve havayla temasını sağlamalısınız. Kremi sürdükten sonra giydiğiniz kıyafetleri mutlaka yıkamalısınız.

Travazol krem vajina tedavisinde kullanılır; Kadınların vajinal kaşıntı ve mantar korkulu rüyasıdır. Doktorların mantar tedavisi için sıkça önerdiği bir kremdir Travazol. Bakterilerin oluşumunu engelleyerek mantarların iyileşmesini sağlar. Vajinanızı sadece suyla temizleyerek kurulamanız gerekir. Temiz bölgeye rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda günaşırı iç çamaşırlarınızı değiştirmelisiniz.Travazol Krem yüzdeki sorunları giderir; Travazol Krem hakkında en sık sorulan soruda yüze sürülüp sürülmediği. Egzama, tahriş, kaşıntı sorunlarını çözer. Cildi yenileme ve besleme etkisi sebebiyle lekeler içinde tercih edilir. Ancak yüzünüzde kullanmak istiyorsanız öncelikle doktorunuza başvurmalısınız.

Travazol Krem ayak mantarına iyi gelir; Mantar bakteri ve mayalardan oluşur. Travazol Kremin etken maddesi sayesinde bu bakterilerden kurtulursunuz. Ancak bu kremi kullanırken çorap giymeyi bırakmalısınız. Ayağınızın sürekli havayla temas etmesini sağlamalısınız.

Travazol Kremin Yan Etkileri

Kullanımdan sonra size iyi geliyorsa hiçbir yan etkisi gerçekleşmemesi gerekir. Boğazda şişme, nefes darlığı, kaşıntı, döküntü sorunu yaşıyorsanız kremi kullanmayı bırakmalı ve en yakın sağlık kuruluşuna gitmelisiniz.

Travazol Kremin Fiyatı

Tüm eczanelerde aynı fiyata satılır. Reçetesiz satımı yasaktır. Fiyatı piyasanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir.
Güncel fiyatı 14,40 TL’dir.

Travazol Krem Kullanıcı Yorumları

– Sırtımda mantar vardı bu krem sayesinde geçti. Piyasadaki tüm mantar kremlerinden daha iyi.
– Böyle muhteşem bir krem görmedim. Bir gecede tüm kaşıntılarımı aldı. Egzama ve pişiklerimide iki günde çözdü.
– Bu ilacı bulana sonsuz teşekkürler. Mucize krem.
– Kolumda çıkan sivilceler için vermişti doktor, hepsini geçirdi.
– Vajinal kaşıntılarımdan Travazol sayesinde kurtuldum. Ama krem emdikten sonra sıcak suyla iyice temizledim öyle daha rahat ettim.

Bu yazı 49 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak