Sarışınlara Özel Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Paylaş
 

Sarışınlar veya sarı saçlara sahip olan şık kadınların kıyafet seçiminde nelere dikkat ettiğini merak ediyor musunuz? Pembe Nar ekibi sizler için sarışınlara en uyumlu kıyafet renklerini araştırdı, işte sonuçlar…

Çekiciliğin Rengi : Kırmızı
Her rengin bir anlam ifade ettiğini biliyoruz, tutku ve aşkın rengi olan kırmızı özellikle sarışınlarda oldukça güzel duruyor. Şıklığın ve çekiciliğin göstergesi olan kırmızı renkli kıyafetler giymekten çekinmeyin, tepeden tırnağa kırmızı giyinmeniz size ayrı bir hava katacaktır.

İddialı Kadınların Rengi : Mavi
Özellikle gece davetiyelerinde dikkat çekici ve oldukça güzel duran mavi renklerdeki kıyafetler sarışınlar için oldukça güzel duruyor ancak burada makyaj konusu da son derece önemli, fazla aşırıya kaçmadan yapacağınız makyaj ile gecenin en şık kadını siz olabilirsiniz.

En İyi Renk Uyumu İçin : Yeşil
Sarı tenli kadınlar eğer renk uyumu yakalamak istiyorlarsa mutlaka yeşili özellikle zümrüt yeşilini tercih etmelidir. Sarı tenin üzerine giyilecek hafif dekolteli yeşil renkli bir kıyafet size harika yakışacaktır.

Kış Aylarında Denemeniz Gereken Renk : Hardal Sarısı
Belki bu biraz tuhaf gelebilir ama sarışınların koyu sarı rengi giymesi ayrı bir hava katacaktır ancak burada önemli olan nokta rengin koyu olmasıdır, çünkü normal yada açık sarı giymeniz kıyafet içerisinde kaybolmanıza neden olabilir.Eğer Bronz Tenliyseniz : Beyaz
Sarışın tenli kadınların kuşkusuz tercih etmesi gereken renklerin başında beyaz geliyor, birde yazın bronzlaştılar ise kusursuz bir şıklığa ulaşabilirler. Saçlarınızı salın ve ince askılı beyaz bir kıyafet tercih edin, tüm bakışları üzerinizde toplayacağınıza eminiz.

Güçlü Sarışının Rengi : Siyah
Sadece sarışınlar için değil tüm tenlerde oldukça güzel duran siyah renkli kıyafetler sarışınlara ayrı bir hava katıyor. Önemli bir yere gidiyor ve ne giyeceğinize karar veremediyseniz mutlaka siyahı tercih edin.

sarışınlarda beyaz kıyafet

sarışınlarda siyah kıyafet

hardal sarısı kıyafet

sarışınlarda yeşil kıyafet

sarışınlarda mavi kıyafet

sarışınlarda kirmizi kıyafet

 

Bu yazı 475 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak