Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir
Paylaş
 

Altın saflık ve bilgeliğin sembolüdür. Rüyanızda altın görürseniz, gerçek hayatınızda da altın bulacağınıza işaret değildir. Altın sabır ve şefkat dolu bir doğası olan kişilerin rüyasına girer.  Aynı şekilde altın, duygusal dalgalanmalardan ziyade ruhsal durumlarınızı yansıtır. Hayatınızda diğer insanları sevdiğinizi ve önemsediğinizi gösterir. Genel olarak rüyada altın görmek gam ve kedere yorumlanır.

Rüyada altın bilezik takmak mirasın habercisidir. Altın kaplama bir kıyafet giydiğini görmek ise kötü bir evlilik yapacağına delalet eder.

Bir erkek kendini altın madeninde çalışırken görürse çok iyi bir iş fırsatı önüne gelecek demektir. Başkasından altın aldığını görmek, önemli ve tanınmış birinden destek alacağına ve şeref, şan, itibar, kısmet sahibi olacağına işaret eder.

Bekar bir kadın rüyasında altın görürse zengin bir adamla evleneceğine, evli bir kadın rüyasında altın görürse çocuk sahibi olacağına işarettir. Bebeği kız olacaktır.

Rüyada altınınızı kaybederseniz gerçek hayatta yaptığınız ihmaller sonucunda sizin açınızdan büyük bir kayıp yaşayacağınızı gösterir. Rüyanızda evinizin altına büründüğünü görürseniz o eve bir doğal afetin geleceğine, ellerinin altın olması işsiz kalacağına, boynunda altından büyük takıları görmesi ise işinde çok iyi bir mevkiye geleceğine işarettir.Altından yapılmış tabak veya kaşıkla yemek yemek ummadığınız bir kişi tarafından laf söz işiteceğinize işarettir.

Bir şeyin yaldızlandığını görmek rüya sahibinin ömrünün kısalığına,  işlerinin bozulmasına, altın saymak kısa bir hastalık atlatılacağına yorulur.

Rüyasında altınını bir yere sakladığını gören rüya sahibi birine verdiği sırrın ortaya çıkacağına, sakladığı altınları bulamaması ise yakın arkadaşıyla kavga edeceğine işaret eder.

Toprakta altın bulan kişi büyük kısmetlerin kapısını açar. Topraktan bulduğu altın elinde erirse annesi tarafında yerileceğine işarettir.

Rüyada bir ölüden altın alan kişi yaşadığı dar zamanlardan çıkar ve huzura kavuşur. Bu altını yaşayan birinden alır ise kendisinin veya önemsediği birinin eğitim hayatı başarılarla sonuçlanır.

Rüyada altın bıçak görmek kişi bekarsa  hapishaneye girmeye, evli ise evliliğinin bozulacağına işaret eder.

Rüyasında altın saydığını gören kişi önemsiz bir hastalığa yakalanır. Kişi genç ise çabuk, yaşlı ise zor atlatır.

Bu yazı 42 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak