Kerimcan Durmaz Ruj Fiyatları ve Çeşitleri

Kerimcan Durmaz Ruj Fiyatları ve Çeşitleri
Paylaş
 

Instagram ve Snapchat’te çektiği kısa videolarla fenomen haline gelen, genç kızların büyük ilgi odağı olan ve yaptığı her şey magazin gündemine bomba gibi düşen Kerimcan Durmaz’ın beş parmağında beş marifet var! Çektiği eğlenceli ve komik videoların ardından müzik sektörüne de el atan Kerimcan, halihazırda birçok eğlence mekanının DJ kabininde boy gösteriyor ve büyük ilgi topluyor, ünü Türkiye dışına taşan pek çok ülkede verdiği konserlerle büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış durumda. Kendine has tarzı olan ‘ablan star bebeğim’ gibi artık dilimize pelesenk olan kalıpların yaratıcısı Kerimcan sadece İnternet üzerinde değil çıktığı televizyon programlarında da kendini ne kadar iyi geliştirdiğini kanıtlıyor. Bunun en iyi örneği ise 14 Ocak’da Bostancı gösteri merkezinde sergilediği performans diyebiliriz. İster kabul edin, ister etmeyin ama artık gerçek bir star…

Eğlenceli remixleri ve şarkılarıyla gönüllere taht kuran Kerimcan’ın son girişimi ise kozmetikle alakalı oldu. Kerimcan Durmaz’ın ismini taşıyan likit rujlar bundan birkaç ay kadar önce piyasaya sürüldü. Ürünleri test etme fırsatını yakalayan müşterilerden gelen yorumlar ve değerlendirmeler ise çoğunlukla olumlu yönde oldu. Bugüne kadar yaptığı her işte başarılı olan Kerimcan çıkarttığı bu kozmetik ürünleri ile başarısının tesadüf olmadığını herkese kanıtlamış durumda. Hitap ettiği kitlenin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini çok iyi analiz eden bir ekibinin olduğunu düşündüğümüz Kerimcan’a bundan sonraki iş ve özel hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

Kerimcan kendi ruj modellerini satışa çıkardı
Hayran kitlesinin büyük bir kısmı kadınlardan oluşan Kerimcan Durmaz, kendi adını taşıyan markasıyla likit ruj modelleri geliştirerek popüler kozmetik mağazalarında satışa çıkardı. An itibariyle hem web siteleri, hem de mağazalar üzerinden satın alınabilen Kerimcan Durmaz marka likit ruj modelleri toplamda 5 farklı renk tonuyla müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda.
Kerimcan ruj
Her biri Watsons’tan temin edilebilen rujların renkleri sırasıyla şöyle: Brier Rose, Confident, Don’t Be Shy, Juicy Peach ve Sophisticated.

Özellikle son sırada yer alan Sophisticated oldukça parlak ve canlı bir kırmızı tonu olarak kadınların ilgisini çekmeyi başardı. Şeftali tonlarını taşıyan Juicy Peach de en çok tutulan modeller arasında.

Rujların ambalajında pırlanta ile süslenmiş Kerimcan Durmaz yazısının yanı sıra bir de dudak fotoğrafı yer alıyor. Bu yönüyle Kylie Jenner’in piyasaya sürdüğü Kylie Cosmetics ürünlerine benzetilen Kerimcan Durmaz likit (sıvı) ruj modelleri 44,90 TL fiyatla satın alınabiliyor.Kadınlar Günü’ne özel olarak tüm Kerimcan Durmaz marka rujlarda yüzde 25 oranında indirime gidildiğini de hatırlatmakta fayda var. Watson’s mağazaları ve kerimcandurmaz.com dışındaki hiçbir siteye itibar etmemeyi unutmayın.

Bu yazı 574 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak