Gelin Annelerine Özel Kıyafet Modelleri

Paylaş
 

Kadınların evliliğe adım attığı düğününde hiç şüphe yok ki gelin anneleri de o muhteşem güne özel olarak hazırlanıp kızını ve ailesini en iyi şekilde temsil etmek ister. Bu büyük günün coşkusuna ayak uyduran, kızının her zaman yanında olan ve aslında tüm düğünü organize eden kuşkusuz annelerdir. Peki bu kadar yoğun düğün hazırları arasında gelin anneleri kıyafet seçimini nasıl yapıyor? Tüm gözlerin en az gelin kadar annelerin de olacağını biliyoruz ve bu yüzden gelin annelerine özel kıyafet modellerini sizler için hazırladık. Seçtiğimiz bu kıyafetler hem şık hemde oldukça rahat giyime sahip, üstelik renk seçimlerinde de sizlere yardımcı olacağız ayrıca kıyafet seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini mevsimine göre renk tonlarını hangi kıyafetlerin daha rahat olduğunu ve daha pek çok şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

En Önemli Unsur : Renk Seçimi
Gelin Annelerine Renk Seçimi

Yakın akrabalar dahil bir düğünde kıyafet rengi konusunda en rahat kişi gelinlerdir. Bilindiği gibi her rengin bir anlamı vardır, siz o gün asaleti ve ışıltıyı temsil ediyorsunuz bunun için açık mavi, su yeşili, kahverengi, mavi ve gri gibi birçok renk seçeneği sizin için ideal olacaktır. Hatırlatmakta fayda var, damadın annesi ile aynı renkleri giymemek için mutlaka bu konuda iletişim halinde olmalısınız. Asla giymemeniz renkler ise beyaz ve tonları olmalı, çünkü beyaz o gün sadece gelinlere özeldir.

Satın Almak yada Kiralamak?
Eğer kıyafet için düşük bir bütçe ayırdıysanız satın almak yerine kiralama seçeneği sizin için oldukça ideal olacaktır. Gelinler bu konuda biraz hassas olabiliyor ancak abiye diye tabir edilen bu kıyafetler oldukça pahalı olabiliyor, bu yüzden günlük olarak beğendiğiniz kıyafeti kiralayabilirsiniz bunu kimse anlamaz ve oldukça ekonomik bir çözümdür.
gelin annelerine kıyafet satın alma veya kiralama

Kıyafet Boyu Nasıl Olmalı?
Kıyafetin boyu bir bakıma kıyafetin rengi ve kullanacağınız aksesuarlarla birbirini tamamlamalıdır. Önemli olan sizin tarzınız ve neyin yakıştığıdır fakat bir kış düğününde çok kısa yada tam tersi yaz düğününde uzun bir elbise ideal bir seçim değildir.
gelin annelerinin kıyafet boyu nasıl olmalıGelin Annelerinin Aksesuar Seçimi
Genellikle kıyafet seçimiyle orantılı, fazla olmayan bir kaç takı gelin anneleri için oldukça makuldür. Parıltılı şeylerden hoşlanıyorsanız bunu düğünde kullanabilirsiniz.
Gelin Annelerinin Aksesuar Seçimi

İşte Size Birkaç Öneri

Bu yazı 113 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak