Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Paylaş
 

Pembe Sihir olarak bugüne kadar bir çok yazımızda ve ürün tanıtımı kategorisinde yer verdiğimiz Farmasi markasını daha yakından tanımak ister misiniz? Bu yazımızda Farmasi dünyasının ayrıcalıklarını, kullanıcılarına sunduğu avantajları ve Farmasi danışmanlık hakkında geniş bilgiler bulabilirsiniz. Şimdi dilerseniz vakit kaybetmeden Farmasi’nin kuruluşundan başlayıp günümüze kadar uzanan başarı öyküsünü anlatalım.

Farmasi, Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulmuştur. Askerlik görevini tamamladıktan sonra abisi ile TEGE laboratuvarlarını açmışlardır. Ayrıca TEGE’nin ülkede ilk ilaç fabrikası unvanı vardır. Fabrikalarını açtıkları yıllarda Alman ve Fransız tıp dünyasını takip ederek çay ağacını keşfetmişlerdir. Yıllar sonra Doktor Cevdet Tuna 1953’de tek başına TAN ilaç fabrikasını kurdu. Yurt dışında okuduğu senelerde yaygın olarak kullanılan at kestanesi ve paprika balsamını incelemeye aldı. Türkiye’de ilk çocuk şurubu, öksürük şurubu, ağrı kesici, iştah açıcı, demir ilacı ve göz damlası gibi birçok ilaç piyasaya sürdü.
farmasi ürünü çay ağacı
Yine yıllar sonra oğluyla beraber kozmetik ve bakım sektörüne atıldılar. Alize adındaki kozmetik şirketini satın alarak Tan-Alize şirketini kurdular. 2009 yılında sektör birincisi olarak başarılarına başarı kattılar.

2010 yılında Farmasi ile Doktor Cevdet Tuna birlikte doğrudan satış sektörüne adım attı. Türkiye, Ukrayna, Fas, Bosna Sırbistan ve Hırvatistan dahil toplamda 13 ülkede doğrudan satış sektöründe yer almaktadır.

%100 Türk Sermayesi ile 60.000 metrekarelik alanda üretim yapmaktadır. 125 ülkeye ürünlerini ihraç ederek geniş bir ticaret alanına sahip nadir firmaların başında gelmektedir.Farmasi danışmanı olmanın avantajları nelerdir?

• Kendi ihtiyaçlarınıza indirimli sahip olursunuz.
• Üyelere özel indirim ve hediyelerden yararlanırsınız.
• Sosyal çevre kazanırsınız.
• Ücretsiz eğitim derslerine katılabilirsiniz.
• Sağlıklı ürünleri hayatınıza sokarak yaşam kalitenizi arttırırsınız.
• Ürünlerin ömrü en geç 3 yıldır. Elinizde kalan ürününüz çabuk bozulmaz.
• Ürünler sağlık bakanı onaylıdır.
• 6 ay sipariş vermeseniz bile üyeliğiniz silinmez, askıya alınır.
• Siparişi iptal etmeniz durumunda 3 gün içerisinde para iadeniz yapılır.

NEDEN FARMASİ?

Yerli malı kullanımı ülkemiz için çok önemli bir durumdur. Kendi ürettiğimiz ürünleri kullanılarak paranın ülkeden çıkmamasını sağlarız. Bu konu özellikle kozmetik gibi her yıl milyonlarca kadının ilgisini çeken konu olduğunda ise daha ciddi bir önem kazanmaktadır.

Bunun yanı sıra Farmasi’yi seçmeniz gereken kriter sağlıklı olmasıdır. Tamamen insana ve doğaya dost ham maddeler kullanılmaktadır. Zararlı olan, Paraben, Ağır Metaller, fosfat, alüminyum gibi kimyasallar içermez. Ürünler dermatoloji olarak uzun ve zahmetli testlerden geçer.

Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde tüm kesimlere hitap edebilmektedir. Araba ve ev temizliği, kozmetik, bakım, mutfak, besin takviyeleri gibi birçok malzemeye sahiptir. Bu yüzden Farmasi üzerinden kariyer yapmak isteyenler her insan tipine ulaşarak kolayca satış yapabilirler. Ürünleri indirimlerle satın alabilir ve satabilirsiniz. Kısacası kendi işinizin patronu olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi’de müdür mevkisine yükselen bir kişi ortalama 2.200 TL maaş alabilir. Müdür seviyesine ulaşabilmek için ise 134 tane alt üye eklemelisiniz. Bu mevkiye gelene kadar binlerce hediye sahibi olursunuz. Firmaya kazandırdığınız hiçbir iş mükafatsız bırakılmaz.

Sizin eklediğiniz her üye kendi takımını oluşturmaya kalktığında ise binlerce kişi size bağlı bir şekilde hizmet verebilir. Bu sayede sizin primleriniz daha da artarak kariyerinizde ilerlersiniz.

FARMASİ DANIŞMANI NASIL OLUNUR?

Sizde Farmasi üyesi olmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Farmasi’ye kayıt olabilmek için Farmasi Danışmanları aracılığı ile veyahut İnternet üzerinden başvuru formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Danışman olabilmek için isim, soy isminizi ve TC’nizi doğru bir biçimde bildirmelisiniz.
farmasi danışmanlık
19 yaşından gün almış her birey Farmasi Danışmanı olarak kabul edilir.

SIK SORULAN SORULAR
Farması kayıt ücreti nedir?
Herhangi bir kayıt ücreti yoktur. Ancak üye olduğunuzda tanıtım amaçlı ürünlerin testerları size 5 TL karşılığında yollanır.

Sipariş ücretleri nasıl ödenir?
İster kredi kartı ve kapıda nakit ödeme ile ödeyebilirsiniz.

Her ay üyelik ücreti yok sadece 1 kereye mahsus 5 TL sisteme destek bedeli ilk siparişte faturanıza yansıtılır ayrıca her ay sipariş vermek ve kota zorunluluğu da yok

Bu yazı 55 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak