Erkekler Nelerden Hoşlanır?

Erkekler Nelerden Hoşlanır
Paylaş
 

Bir erkekten hoşlandığımız da onun dikkatini çekmeye çalışırız. Dikkatini çekmekle yetinmez aynı zamanda beğenmesini de isteriz. Erkekler her ne kadar kadınları anlamak zor deseler de aksine erkekleri anlamak daha zordur. Kadınlar hislerini saklayamazlar. Erkekler ise adeta bir kapalı kutudur. Her an ne yapacağı, ne düşüneceğini tahmin edemezsiniz. Bu kapalı kutuların aslında nelerden hoşlandıklarını gelin beraber inceleyelim. Yazımızı sonuna kadar mutlaka okuyun.

ERKEKLERİ ETKİLEMENİN YOLLARI

 • Erkek kadınlara göre daha şımarık büyüyor. Kadınlar her istediğini yapamazken erkeğe her şey serbest oluyor. Bu durumda onlarda ekstra bir öz güvene sebep oluyor. Karşısındaki kadından da ataerkil düzene ayak uydurmasını isteyebiliyor. Ama sizin yapmanız gereken bu durumun aslında öyle olmadığını ona göstermek. Ayakları üzerinde duran, öz güvenli bir kadın olursanız daha çok ilgi çekersiniz. Ki hep güçlü olmalısınız. Bir erkeğe muhtaç gibi davranmamalısınız. Bunu yaparken karşınızdakini kırmadan, tatlı dille anlatmalısınız. Sert sözcükler yerine kendinizi düzgünce ifade edebilirsiniz. Dozunu kaçırırsanız sizden uzaklaşabilir. Fazla naz aşık usandırır diye boşa demiyor atalarımız.
 • Tüm cinslerde olduğu gibi insan dışını beğenmediği kimsenin içini merak etmiyor. Sade olmak erkekleri etkilemenin birinci yolu. Onu etkilemeye çalışırken dekolte vermenize gerek yok. Doğal ve kendiniz olmanız yeterli. Dişiliğiniz yerine karakterinizi yansıtın, yapaylıktan uzak durun. Daha fazla makyaj, daha fazla dekolte sizi onun gözünde güzel yapmaz.
 • Karşınızdaki erkeği az çok tanıdığınızda yemeğe düşkün olup olmadığını anlarsınız. Midesine düşkün biri olduğunu anladığınızda mutfakta en iyi yapabildiğiniz yemeklerden bahsedebilirsiniz. Hatta bir daha ki buluşmanızda yanınızda o çok güzel yaptığınız yiyeceklerden getirebilirsiniz.
 • Erkekler karşısında genelde annesi gibi kadınları görmeyi tercih ediyor. Şefkatli, yardımsever, her koşulda onu sevmenizi ve yaptığı işlerde destek olmanızı bekler. Bu saydıklarımız zaten bir ilişkide olması gerekenler. Siz istemiyorsunuz diye onun yaptığı bir işe destek olmamak çok bencilce. Ne olursa olsun aldığı kararlara saygı duymalısınız.
 • Bir erkeği hediyeyle etkilemek istiyorsanız onu çok iyi tanımalısınız. Saat, kravat, cüzdan, parfüm gibi hediyeler çok sıradan kalıyor. Bu tarz hediyeler sıradan arkadaşlarınıza dahi alabileceğiniz hediyeler. Size birkaç ilgi alanıyla ilgili hediye seçeneği sunabiliriz.
 • Oyun oynamayı çok seviyorsa, ihtiyacı olan elektronik eşyayı alabilirsiniz. Mesela oyun konsolu, mikrofon gibi. Beğeneceği bir oyun almakta onu mutlu edecektir.
 • Koleksiyon yapıyorsa bu koleksiyonuna güzel bir parça alabilirsiniz.
 • Bir spor dalına hayransa tuttuğu takımın forması onu cezbedecektir.
 • Çok sevdiği şarkıcının konserine bilet alabilirsiniz.
 • Kendi emeğinizle bir şeyler yapmak isterseniz, el örgüsü atkı şapka veya kazak güzel seçim olacaktır.
 • Olaylara sürekli kötü tarafından bakmayın. Anlattığı olayların pozitif yönlerinden bahsederek konuşun. Sizin yanınızda rahat olmasını sağlarsınız bu şekilde. Bu şekilde sizden bir şey saklamadan olduğu gibi anlatır her şeyi.
 • Sevgiliniz futbol ile arası iyiyse bu aralar oldukça şanslısınız çünkü Dünya Kupası maçları başladı. Sevgilinizle bir maç izlemek için etkinlik düzenleyebilirsiniz ancak maçı izlemeden önce bir kaç futbol terimi öğrenmenizde yarar var.

Bu yazı 37 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak