Erkekler İlişkilerinde Bu 5 Cümleyi Duymak İstiyor

Paylaş
 

Erkekler her ne kadar zor ve karmaşık yapıya sahip olduğu düşünülse de aslında basit ve kolay çözümlenebilen varlıklardır, erkekler iç dünyalarında büyümeyen küçük erkek çocuklarıdır. ilişkinizi kontrol altına almak, istediklerinizi elde etmek oldukça kolay tabi bunu yapabilmeniz kadınlığınızı ve tatlı dilinizi kullanmanız gerekiyor. Erkeklere her zaman güçlü olduğunu işe yarar olduklarını hissettirmelisiniz güçlü kadınlar neden aşta aradıklarını bulamıyor ya terk ediliyor yada aldatılıyor, erkekler neden saf yada saf görünen kadınlarla evleniyor zannediyorsunuz. İşte bu yazımızda ‘erkeklerin ilişkilerinde duymak istediği 20 cümleyi sizler için değerlendirdik’ bunları mutlaka uygulayın.

Sevgilinizin Futbol Merakı Var Mı?
Sevgilinizin Futbol Merakı Var Mı?Eğer sevgilinizin ikinci aşkı futbolsa ve bazen bu sizi ihmal etmesine neden oluyorsa bu sorun o kadarda büyütülecek bir şey değil, bu savaşı siz kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler bir kaç maç takip etmek ve sevgilinizin tuttuğu takımın maçlarının ne zaman olduğunu bilmek yeterlidir.

Bunu yapmak için günlerce uğraşmaya gerek yok, ayrıca ofsayt, faul, taç gibi terimleri de bilmenize gerek yok. Sevgilinize en yakın maç gününü bildiğinizi hissettirecek şeyler söylemeniz yeterli olacaktır.

Alışverişe Onsuz Çıkabileceğinizi Söyleyin
Şunu kabul etmeliyiz ki erkekler kadınlarla alışveriş yapmayı pek sevmiyor öyle ki bu ilişkinin ilk dönemlerinde bile geçerli bir kavram. Bunu kadınların iyi anlaması gerekiyor, reyonların arasında elinde poşetlerle sizi izlerken mutlu olduğunu mu sanıyorsunuz? Yada bir kıyafet seçiminde öneri aldığınızda gerçek hisleri neler? Emin olun bedeni orada ama ruhu maalesef sizinle değil.

Çözüm aslında o kadar zor değil, sevgilinize tek başınıza alışverişe gidebileceğinizi söyleyebilirsiniz. Yada bir arkadaşınız ile gideceğinizi söyleyin, bir kaç deneme sonrasında erkek arkadaşınızın sizle gelmek istediğini göreceksiniz.Konsol Oyunlarına Meraklı Mı?
Günümüz ilişkilerin en büyük düşmanlarından birisi de erkeklerin bir araya gelerek oynadığı konsol oyunlarıdır. Bu oyun süresi boyunca sevgilinize ulaşmanız pek mümkün değil ama sevgilinizin aklının sizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin sevgilinize, “oyunun bittikten sonra konuşmamız gerekiyor” diyebilirsiniz eminiz aklı hep sizde kalacak ve maç arasında mutlaka size yazacaktır.

Ev Tamiratı Konusunda Onu Övün
Evde kırılan, bozulan işleri ona yaptırmanın en kolay yolu sevgilinizin bu konuda oldukça başarılı olduğunu belirtmektir. Tamirci çağırmak yerine senin yapabileceğini düşündüm şeklinde onu yücelten bir kaç cümle mutlaka işe yarayacaktır.

Onun Ailesine Önem Verdiğinizi Hissettirin
Özellikle annesine düşkün erkeklerin duymak istediği sözlerin başına annesinin yemek tariflerini kullanarak ona yemek hazırladığınızı söylemeniz geliyor. Tabi bunu yapmak zorunda değilsiniz siz yine kendi bildiğiniz yolla yemek yapabilirsiniz, bunu söylemenizde her hangi bir sakınca yok.

Bu yazı 142 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak