Diz Üstü Çizmeler İçin Birbirinden Güzel Kombinler

Paylaş
 

Kış aylarında tercih ettiğimiz düz üstü çizmeler son yılların en popüler ayakkabı seçimi arasında yerini almış durumda. Hem oldukça rahat hemde son derece şık olan diz üstü çizmeler özellikle Avrupa’nın bir çok ülkesinde tercih ediliyor, moda editörümüz Sevilay DEMİRTAŞ sizlere diz üstü çizmeler ile giyebileceğiniz birbirinden güzel kombinleri sunuyor.

 Soluk Renkli Kotlar  Soluk Renkli Kotlar
Eğer dolabınızda soluk renkli kotlarınız varsa diz üstü çizmeleri bu kıyafetinizin altına giyebilirsiniz. Zevkli kişiliğinizi ön planda tutacak olan bu tarz kıyafetler ile harika görünebilirsiniz.

 Mini Etek  Mini Etek
Sevdiğiniz kişiler ile bir akşam yemeğine çıkmayı planlıyorsanız güzel bir eteğin altına diz üstü çizme giyebilirsiniz. Birde uzun bacaklara sahipseniz tüm gözlerin üzerinizde olacağına emin olabilirsiniz.

 Dar Kot ve Dekolte  Dar Kot ve Dekolte
Konuya başlarken kış aylarında diz üstü çizmelerin daha popüler olduğunu söylemiştik ancak bu her zaman geçerli değil, bir çok kadın bu model çizmeler çıktığında anda giymek isteyebiliyor bunu gerçekleştirmenin en etkili yolu ise dar bir kot ve askılı bir büstiyer tercih edebilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var aşırı sıcak havalarda giymeyin bu biraz bunaltabilir.

 Siyah Kot Uyumu  Siyah Kot Uyumu
Kış aylarının ilgi çekici rengi olan siyah kotların altına giyeceğiniz siyah diz üstü çizmeler oldukça uyumlu olacaktık, fazla kilolarınızı bu tarz kıyafet seçimleri ile gizleyebileceğinizi zaten iyi biliyorsunuz. Kazak Elbise  Kazak Elbise
Sizinde yukarıdaki gibi bir kıyafetiniz varsa altına giyebileceğiniz en ideal ayakkabı çizme olacaktır. Uyaralım, soğuk havalarda çorap giymeniz gerekebilir.

 Kareli Gömlek  Kareli Gömlek
Uzun kareli bir gömleğinizin altına koyu renkli bir çizme harika duracaktır. Bu sezonun yeni trendi olan kareli gömlekleri çizme ile mutlaka denemelisiniz.

 Daha Kadınsı Tarz  Daha Kadınsı Tarz
Kendinizi daha rahat ve çekici hissetmek için diz üstü çizmeleri daha ön planda tutabilirsiniz.

Bu yazı 177 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak