Cinsel Arzunun Artmasını Sağlayan Öneriler

Paylaş
 

Cinsel hayatınız artık monoton mu geçiyor? Partneriniz ile aranızdaki uyum git gide azalıyor mu? Endişe etmeyin, Pembe Sihir editörleri olarak cinsel arzularınızın artmasını sağlayacak harika önerileri sizler için derledik.

Partneriniz ile olan cinsel ilişkinin ve isteğin başlıca etkeni psikolojik durumdur. Hem erkekler hemde kadınların ilişki esnasında kendine olan güveni oldukça önemlidir, eksiklerinizi veya sorunlarınızı kafanıza takmadan sadece o anı yaşayıp hareket etmelisiniz.

İçerisinde afrodizyak bulunan yiyecekleri tüketin örneğin muz, incir gibi gıdalar vücuttaki kan akışını hızlandırarak cinsel yönden daha istekli olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca cinsel isteği arttırdığı kanıtlanan çikolata serotonin hormonlarını desteklediği bilinmektedir.

Yapay tatlandırıcılar libidoya olumsuz yönde etki etmektedir bu nedenle beyaz şeker dahil olmak üzere transyağ içeren gıdalardan uzak durmalısınız.

Cinsel hayatı etkileyen en önemli faktörlerin birisi de stresli yaşamdır. Stresli bir ortamda yaşıyor ve gün boyu bu strese maruz kalıyorsanız bu durum cinsel aktivitelerinizi olumsuz yönde etkilemektedir.Cinsel arzunuz ne yaparsanız yapın eskisi gibi değilse bir uzmana danışmaktan çekinmeyin. Sorunu daha hızlı ve kalıcı olarak çözmek için partnerinizin de bu desteği almasını sağlayın.

Bu yazı 104 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak